Kozmetik Akupunktur

Kozmetik Akupunktur, cildinizin gençleşmesi, cilt kırışıklıklarının azaltılması, sivilce tedavisi, bölgesel sarkmalar ve cilt lekelerinin giderilmesi amacıyla uygulanabilir.

Cilde parlaklik, gerginlik, elastikiyet ve gençlik kazandıran “elastin ve kolajen” proteinlerinin yapimi kozmetik akupunkturla dogal yolla arttirilir. Cildinizin kalıcı olarak gençleşmesi ve kendi kendini iyileştirmesi için kan ve qi dolaşımının arttırılması ile cildinizin beslenmesi sağlanır. Bu artis cildinize herhangi bir kimyasal madde verilmeden yapilir.

Kozmetik Akupunktur ile gençleşmek yanlızca cildinizde değil, tüm bedeninizde hissedilebileceğiniz, tamamen zararsız bir uygulamadır.

Yüz kaslariniz botoks toksiniyle felç edilip bazı mimiklerinizi kaybettiğinizde sizi siz yapan ifadenizi de kaybedebilirsiniz. Yapay olarak gerginlik görüntüsü sağlayan bu felç durumu geçtiğinde, kendinizi eskisinden daha kötü hissetmeniz mümkündür. Böylece tekrar botoks uygulanması ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu durum, botoksa bağımlı kalmanıza ve yapay bir surat ifadesine sahip olmanıza sebep olabilir.

Sağlıklı yaş almak ve sağlıklı gençleşmek sizin elinizde.